Video Converter Android

1.5.8

Android terminalinizdeki herhangi bir videoyu dünüştürün

481.1k

Bu uygulamayı oyla

Video Converter Android, Android terminalinizdeki oynatmak istediğiniz herhangi bir videoyu yüklediğiniz herhangi bir video formatına dönüştürmenize izin veren bir araçtır.

Örneğin, herhangi bir medya dosyasını asf, avi, divx, flv, m2v, m4v, MJPEG, avi, mov, mpg, ogg, ogv, rm, rmvb, webm, wmv formatlarından direkt olarak MPEG4 formatına dönüştürebilirsiniz, böylece Android terminalizin ekranında daha iyi oynatılır.

Diğer ilginç bir seçenek ise video dosyalarından ses dosyaları almanıza ve MP3 formatına dönüştürmenize izin verir, bu indirdiğiniz herhangi bir video dosyasını bir şarkıya dönüştürebileceğiniz anlamına gelir.

Video Converter Android, videoları farklı formatlarda oynatan diğer bir çok uygulamadan daha farklı bir yaklaşıma sahiptir. Farklı tür dosyaları farklı programlarda oynatmak yerine, Video Converter Android ile bütün dosyaları tek bir tıkla tek bir formata dönüştürebilirsiniz.

Video Converter Android bazı ilginç özellikler sunar, farklı dosya formatları üretmek için çeşitli programlar kullanma gereksinimini ortadan kaldırması sayesinde tek ihtiyacınız olan şey, dosyalarınız dilediğiniz MPEG4 formatına dönüşürken, biraz sabırdır.
Uptodown X